Koronan vaikutus asiakaspalveluumme
3.3.2021

Hyvä asiakkaamme,

Johtuen Covid-19 tilanteesta on Vantaan toimistomme siirtynyt työskentelemään etänä.
Mikäli haluat tavata asiantuntijamme, niin sovithan tapaamiset ennakkoon joko ko. henkilön kanssa tai asiakaspalvelumme kanssa sähköpostitse atolli@atolli.fi tai
puhelimitse p. 0207 770 500.

 

Olemme lopettaneet myymälä toimintamme Vantaalla (osoitteessa Kivipyykintie 4). Tilaukset voi tehdä puhelimitse, sähköpostilla tai nettikaupan kautta.
Yksityisasiakkaiden kemikaalimyynti toimii yhä Vesijohtoliike Mönkkösellä osoitteessa
Kivipyykintie 2, Vantaa.

 

Vantaan yksiköstä ei voi enää noutaa tuotteita, ellei siitä ole erikseen sovittu.

 

Asiantuntijamme:
myyntijohtaja Patrik Grönvall (patrik.gronvall@atolli.fi)
projektipäällikkö Tommi Aura (tommi.aura@atolli.fi)
varatoimitusjohtaja (tukkumyynti) Jari Monola (jari.monola@atolli.fi)
ostopäällikkö Tapani Aura (tapani.aura@atolli.fi)
varatoimitusjohtaja (projektit) Janne Rantala (janne.rantala@atolli.fi)
projektipäällikkö Heikki Kuusisto (heikki.kuusisto@atolli.fi)
tuotantopäällikkö Jesse Karjula (jesse.karjula@atolli.fi)

 

Toimipaikkamme:

Vantaan yksikkö    Valkeakosken yksikkö
Kivipyykintie 4    Mahliankatu 10
01260 Vantaa    37600 Valkeakoski

 

Yhteistyöterveisin,
Atollin henkilökunta